СОЛОДКО купить

СОЛОДКО   Товариство з обмеженою відповідальністю «Західна цукрова група» — офіційний представник ВАТ «Гнідавський цукровий завод». Вироблена продукція заводу реалізується на внутрішньому ринку під ТМ «Солодко». Ми маємо можливість пропонувати нашим споживачам не тільки цукор-стандарт (згідно Госту), а і цукор з кращою кольоровістю та кристалоструктурою. Починаючи з 2004 року і саме підприємство і торговельна марка «Солодко» здобувають нагороди на різноманітних аграрних і харчових форумах найвищого рівня. Крім звичайного цукру-піску підприємство виробляє природний цукор — продукт, який містить мікро-, макроелементи, вітаміни В1 та В2, амінокислоти, мінеральні солі та не містить консервантів, ароматизаторів та барвників. Виробництво желювального цукру — приклад нашого співробітництва з відомим німецьким концерном Pfeifer&Langen, який випускає такий цукор ось уже 20 років. Желювальний цукор – це новий продукт для України, на споживчий ринок уперше його вивели в червні 2005 року. Завдяки йому варення, джем можна приготувати лише за чотири хвилии.

  Продукція під ТМ «Солодко» та «Diamant» є лідерами продажу серед цукрів. Наразі продовжується впровадження програми комплексної модернізації підприємства, яка дасть підвищити можливість виробництва цукру за ще більш якісними показниками. ТМ «Солодко» та «Diamant» пропонує Вам широку палітру різних за призначенням, смаком та виглядом цукрів, який у свою чергу є необхідним компонентом в житті кожної людини. Ми всі знаємо, що цукор — один з матеріалів для задоволення потреб хорошого настрою собі та своїм близьким і рідним. Старанною працею і якістю ми гарантуємо кожному споживачеві насолоду смаком та чудове самопочуття на цілий день.

Покупки в интренет-магазине Сузір’я гурманів

Интернет-магазин "Сузір’я гурманів" осуществляет доставку в города: Донецк, Киев, Борисполь, Чернигов, Луцк, Ковель, Чернигов, Житомир, Сумы, Ровно, Луцк, Ковель, Львов, Тернополь, Хмельницкий, Винница, Черновцы, Ивано-франковск, Ужгород, Черкасы, Кировоград, Николаев, Симферополь, Севастополь, Херсон, Запорожье, Днепропетровск, Полтава, Кременчуг, Харьков, Артемовск, Горловка, Дружковка, Енакиево, Константиновка, Краматорск, Красноармейск, Макеевка, Мариуполь, Славянск, Снежное, Торез, Харцызск, Луганск.

Звезда продаж